REMEDIUMREMEDIUM

Jak nás můžete podpořit - čtyři jednoduché možnosti


 
 

Nejúčinnější pomoc - přímé finanční dary

Na náš účet můžete kdykoliv zaslat jednorázový finanční dar. Oceníme i malé pravidelné částky, např. formou trvalého měsíčního příkazu k úhradě. Pro usnadnění rozhodování se můžete podívat na náplně jednotlivých programů – můžete si vybrat, který z nich chcete přímo podpořit! Obratem vám vystavíme darovací smlouvu.

Možná je ve vašem okolí někdo, o kom si myslíte, že by se mohl stát soukromým či firemním dárcem naší organizace – propojte nás!

Ať se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, napište ekonomické ředitelce organizace Janě Herbst. O využití vašich peněžních darů vás rádi budeme informovat.

Číslo účtu: 19-2827520257/0100 KB   KOMBCZPP

Kupte si obraz a podpořte programy pro seniory

Můžete získat hodnotné výtvarné dílo a zároveň tím podpořit činnost a aktivity programů pro seniory. Inspirujte se pro výběr na stránce fotogalerie. Naleznete tam nejen náhledy výtvarných děl, ale i jejich jednoduchý popis a prodejní cenu – cenu můžete podle svého uvážení navýšit.

Pokud se rozhodnete dílo zakoupit, spojte se s námi prostřednictvím emailu nebo telefonem 272 729 833.

Děkujeme autorkám a autorům, kteří svá díla věnovali na podporu programů pro seniory.

kupte si obraz z remedium.cz

Navštivte benefiční akci

Benefiční akce pořádáme 1 – 2x ročně, abychom zviditelnili a podpořili jednotlivé programy a jejich projekty. Při beneficích tradičně spolupracujeme s žižkovským kinem AERO , kde jste mohli shlédnout a tak nás podpořit např. německý film Good bye, Lenin nebo Skřítka režiséra Vorla i filmy Jana Hřebejka Kráska v nesnázích a Nestyda.

Několika koncerty nás podpořil také spřízněný pěvecký sbor ENSEMBLE GUILLAUME, nezaměnitelnou atmosféru měla také benefiční představení seniorského divadelního spolku PROMĚNA v žižkovském divadle Járy Cimrmana.

Chcete-li dostávat pozvánky na aktuální benefiční představení, staňte se odběrateli našich novinek.

Chcete s námi spolupracovat formou externího fundraisingu?

Dokázali byste zaujmout pro podporu našich aktivit nové lidi? Dokázali byste je získat pro firemní filantropii? Obraťte se prosím na finanční ředitelku Janu Herbst.

Potěšte se fejetonem Mgr. Aleny Ježkové Štafle pro REMEDIUM

Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám svou podporou pomáhají naplňovat poslání Remedia.


Kontakty

Vnější vztahy a finance

Křišťanova 15

130 00, Praha 3

Telefon: 272 739 833

Fax: 272 743 360

vvf@remedium.cz

www.remedium.cz


Jana Herbst
finanční ředitelka

Helena Kosková
manažerka

Stáhněte si
(c) 2006, REMEDIUM