REMEDIUMREMEDIUM

Jak nás můžete podpořit - čtyři jednoduché možnosti


Darování vnímáme jako velký projev vaší důvěry ve smysl naší činnosti. Těšíme se z vaší podpory a vždy hledáme ty nejjednodušší a nejbezpečnější cesty, jakými svůj dar můžete REMEDIU věnovat. Díky portálu Darujme.cz můžete darovat na pár kliknutí. Samotná volba, který z našich projektů se rozhodnete podpořit, bude jen a jen na vás. Vyberte, které téma je právě to vaše.

 
 
 

Nejúčinnější pomoc - přímé finanční dary

Na náš účet můžete kdykoliv zaslat jednorázový finanční dar. Oceníme i malé pravidelné částky, např. formou trvalého měsíčního příkazu k úhradě. Pro usnadnění rozhodování se můžete podívat na náplně jednotlivých programů – můžete si vybrat, který z nich chcete přímo podpořit! Obratem vám vystavíme potvrzení o daru.

Možná je ve vašem okolí někdo, o kom si myslíte, že by se mohl stát soukromým či firemním dárcem naší organizace – propojte nás!

Ať se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, napište ekonomické manažerce organizace Janě Herbst. O využití vašich peněžních darů vás rádi budeme informovat.

Číslo účtu: 91 91 0 91 91 0/2010 FIO banka a.s.

Kupte si obraz a podpořte programy pro seniory

Můžete získat hodnotné výtvarné dílo a zároveň tím podpořit činnost a aktivity programů pro seniory. Inspirujte se pro výběr na stránce fotogalerie. Naleznete tam nejen náhledy výtvarných děl, ale i jejich jednoduchý popis a prodejní cenu – cenu můžete podle svého uvážení navýšit.

Pokud se rozhodnete dílo zakoupit, spojte se s námi prostřednictvím emailu nebo telefonem 272 729 833.

Děkujeme autorkám a autorům, kteří svá díla věnovali na podporu programů pro seniory.

kupte si obraz z remedium.cz

Chcete s námi spolupracovat formou externího fundraisingu?

Dokázali byste zaujmout pro podporu našich aktivit nové lidi? Dokázali byste je získat pro firemní filantropii? Obraťte se prosím na finanční manažerku Janu Herbst.

Potěšte se fejetonem Mgr. Aleny Ježkové, Ph.D. Štafle pro REMEDIUM

Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám svou podporou pomáhají naplňovat poslání Remedia.


Kontakty

Vnější vztahy a finance REMEDIUM Praha o.p.s.

Křišťanova 15

130 00, Praha 3

Telefon: 272 739 833

www.remedium.cz


Mgr. Ing. Jana Herbst
ekonomická manažerka

Stáhněte si
(c) 2006, REMEDIUM